Naše služby

Nabízíme moderní, efektivní a ekologické zásobování vody pomocí certifikovaných vaků a zásobníků v rozpětí 1 m3 až 2000 m3

V případě, že potřebujete zásobit svou obec, veletrh, festival nebo jiné místo vodou, dokážeme pro vás připravit kompletní řešení na míru dle toho, jakou vodu potřebujete. Nabízíme zásobování vodou pitnou, užitkovou a dešťovou, vodu odpadní vám pak odebreme a odvezeme na tomu určené místo. 

Naším cílem je eliminace pravidelných vodních dovážek, proto se kromě zásobováním vody pomocí našich zásobníků zabýváme dále i připojením vody k přímému zdroji. Ten se může nacházet i v sousední obci či na místě vzdáleném několik kilometrů daleko.

Organizujete festival či firemní akci? Čeká vaši obci odstávka vody? Čelíte nedostatku pitné vody?

Naše certifikované zásobníky jsou pro vás vhodným řešením! Ať už se jedná o hudební festival, kemp nebo tábor, pitnou vodu vám jednoduše dovezeme a uchováme v jednom ze zásobníků dle požadovaného objemu. 

V případě, že máte zájem o užitkovou vodu, máme pro vás dvě jednoduché řešení. Kromě běžného zásobování touto vodou vám dokážeme nainstalovat náš certifikovaný zásobník tak, aby pro vás užitkovou vodu schraňoval. Toho lze docílit připojením zásobníku k okapovým či svodovým systémům. 

Kromě vlastníků zahrádek a rekreačních objektů je tato možnost vhodná pro hasiče, složky IZS nebo továrny.

Vodou neplýtváme a dokážeme ji recyklovat! Zadržování dešťové vody je vhodným pomocníkem pro zahrádkáře a rekreační objekty. Těm dokážeme přivézt jeden z našich zásobníků vody, bez potřeby stavebního povolení ho zapojíme a necháme sbírat vodu z deště.

Tuto možnost ocení především zahrádkáři, majitelé domů, rekreačních a zemědělských objektů, tábory a kempy, továrny i obce.

Kromě zásobování pitnou, dešťovou a užitkovou vodou se dále zaměřujeme na odběr vody odpadní.

Je vhodná pro kempy, hudební i food festivaly a ocení ji také obce při opravách kanalizací. Odpadní vodu uchováváme v zásobnících, které jsou navíc vzduchotěsné a pohlcují veškerý pach. Vodu dále odvezeme k likvidaci do tomu určeného sběrného místa.

Pokud hledáte zásobování jiných látek než je voda, jste na správném místě!
 
Pomocí zásobníků vám jsme schopni uložit například hnojiva nebo pohonné hmoty. Toto řešení patří mezi velmi ekonomické při schraňování pohonných hmot zakoupených za výhodnou cenu a jejich využití v období, kdy je jejich cena zvýšená. Naše zásobníky jsou navíc opatřeny speciální membránou, která je odolná vůči agresivitě nejrůznějších materiálů a látek.