Projekty

FESTIVAL LET IT ROLL 2019

V roce 2019 jsme dodali kompletní řešení českému festivalu Let It Roll. Jeho areál zdobilo pět obrovských stagí a návštěvnost festivalu se pohybovala v rámci desetitisíců návštěvníků.

Festivalu jsme pomocí našeho zásobování vodou dodali pitnou i užitkovou vodu, která byla využita v hudebním areálu i v kempech. Pitná voda byla ve stáncích s jídlem a v cisternách s vodou, užitková voda ve sprchách a sociálních zařízení. Dále jsme odebírali vodu odpadní, kterou jsme během festivalu uchovávali ve vzduchotěsných vacích pohlcujících pach a poté odvezli k likvidaci do daného sběrného místa.

Datum

31. 7. - 4. 8. 2019

Lokace

Milovice, Česká Rebublika

Dodáno m3 vody

111,000+

FESTIVAL THE RENEGADE

V roce 2020 jsme dodali kompletní řešení The Renegade Festivalu, který proběhl pod záštitou festivalu Let It Roll. Festival proběhl v Beach Parku Mlékojedy a navštívilo jej 1000 návštěvníků dle aktuálních bezpečnostních nařízení v České republice.

Festivalu jsme vytvořili zásobu pitné i užitkové vody, která byla využita v hudebním areálu i v kempu. Vodu jsme po areálu rozvedli pomocí systému čerpadel a potrubí.

Datum

31. 7. - 1. 8. 2020

Lokace

Mlékojedy, Česká Rebublika

Dodáno m3 vody

14,000+